fbpx

Schneider Electric завершує процес придбання компанії ProLeiT, розширюючи пропозицію рішень для виробників споживчих упакованих товарів

Київ, 13 серпня 2020 року – Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, анонсуючи результати діяльності корпорації за 1 квартал, 23 квітня 2020 р. повідомила також про придбання компанії ProLeiT. Це придбання розширює пропозиції компанії Schneider Electric у сегменті споживчих упакованих товарів (Consumer Packaged Goods), зокрема виробництві харчової продукції та напоїв, а також хімічної галузі.

Штаб-квартира компанії ProLeiT знаходиться у Німеччині. Компанія має дохід у розмірі близько 50 млн. євро  за даними 2019 року. Рішення ProLeiT з управління процесами промислової автоматизації буде інтегровано до платформи EcoStruxure Plant і буде безперебійно сумісним з програмним забезпеченням AVEVA, кращого рішення для Замовників. Пітер Хервек, виконавчий віце-президент Schneider Electric з питань промислової автоматизації, прокоментував: “З придбанням ProLeiT ми, розширюючи пакет рішень з автоматизації, посилюємо свою присутність в сегменті споживчих упакованих товарів – галузі з високими перспективами росту.  Ми щиро вітаємо ProLeiT в Schneider Electric”.

Вольфганг Ебстер, генеральний та фінансовий директор ProLeiT, прокоментував: “Об’єднання ProLeiT і Schneider Electric – це чудова можливість розвивати бізнес із програмним забезпеченням за допомогою нових каналів збуту. Ми пишаємося, що приєдналися до Schneider Electric, партнера із стратегічними цілями, який розділяє наше бізнес-бачення, менталітет та цінності, що їх також розділяють наші клієнти та наші співробітники».

Про компанію Schneider Electric
У Schneider Electric ми віримо, що доступ до енергії та цифрових технологій є невід’ємним правом кожної людини. Ми надаємо усім можливість досягати більшого, витративши менше ресурсів, за допомогою нашої концепції Life Is On, яка є доступною для кожного в будь-якому місці в будь-який час.
Ми надаємо цифрові рішення для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Ми інтегруємо кращі світові технології з управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмне забезпечення і послуги в рішення для об’єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.
Ми допомагаємо розкривати безмежні можливості відкритої, глобальної інноваційної спільноти, яка поділяє нашепрагнення до поліпшення якості життя й підтримує цінності середовища розмаїття, рівних можливостей і самореалізації.

Михайло Федак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: