fbpx

Інноватори 4.0 – консолідована підготовка до експорту

Вихід повноцінного аналітичного огляду ‘Landscape Industry 4.0 in Ukraine 2019’ в липні 2019 анонсував початок консолідованої підготовки до експорту. Власне, це вже не перша спроба АППАУ запустити експортні активності на системній основі, але цього разу, здається наш потяг рушає остаточно.

 Hannover Messe як головний каталізатор

В листопаді великий донор підтвердив заявку АППАУ на підтримку національного стенду на найбільшій світовій виставці по Індустрії 4.0 – Hannover Messe. Ця виставка є своєрідним «чемпіонатом світу» в сфері 4.0, до якого прикута увага всіх світових компаній та стейкхолдерів. Поява (вперше!) національного стенду наших інноваторів 4.0 – дуже важлива подія для України, й перш за все, для самих інноваторів. Ми вперше маємо нагоду та привід –

  • Провести остаточну “домашню роботу” щодо нашого спільного позиціонування та цілей на міжнародній арені
  • Визначити та правильно спозиціонувати кращих інноваторів Індустрії 4.0
  • Підготувати в національних масштабах цілий пакет промоційних матеріалів
  • Провести промо-кампанію по залученню інвесторів та донорів в Україну.

Дискусії маркетингового характеру почнуться в cічні.

Разом з тим, ситуація з Hannover Messe виглядає не простою. На сьогодні є погодження з Hannover Messe щодо визначення необхідної площі (80 м кв). Відповідно контракт з донором – на підпису, але до фінальних узгоджень ми не анонсуємо все це дуже широко. Водночас, цей контракт покриватиме тільки ціну площі, частково, піар-заходи й ряд інших витрат. Забудова стенду, повноцінний сайт та каталог наших учасників – за самими учасниками.

Остаточну ясність ми матимемо до кінця грудня. Так чи інакше вже ясно, що ми не покриємо всіх витрат ресурсами донорів чи державних органів, – потрібно самим інвестувати. 

Як перший пріоритет пропонується запускати ту мінімальну підготовку, яка є універсальною й покриватиме не тільки Ганновер, а будь-яку міжнародну діяльність. Мова про каталог-огляд наших інноваторів 4.0 та веб-сайт англійською.

 

Пропозиція краудфаундингу

Бюджет АППАУ є обмеженим на ці речі. Скажімо так, що українську версію Лендскейпу 2019 ми розробляли власним коштом, а в випуску друкованої версії обмеженим тиражом нам допоміг GIZ.

З іншого боку, в цей католог ввійшло більше 70% компаній, які не є членами АППАУ. Й вони – завдяки АППАУ – вже отримали промоцію всередині країни. Тому зараз – і з врахуванням наступної широкої промоції закордоном, питання фінансування стоїть інакше – кожен інноватор має внести свою долю.

Структура англійської версії огляду інноваторів Landscape 2020 пропонується за цим посиланням.

Загальна пропозиція до інноваторів 4.0 наступна

ОписВартість, грнПримітка
1Включення 'одним рядком'Позиція на лендскейпі, назва фірми та веб-сайту500
2Короткий опис фірми та пропозиції цінності до 150 слів (800 символів) з 1 рисунком для огляду900Можливі обмеження для друкованого видання відповідно критеріїв інноваційності. Без омбежень -для веб-сайту, й тут можливе розширення до 300 слів.
3Кейс-стаді 4.0 в оглядідо 100 слів (600 символів) з веб-лінком на детальний опис1500Без обмежень на веб-сайті
4Інтерв'ю лідера компаніїдо 200 слів з фото900Без обмежень на веб-сайті
5Реклама пропозиції формат А5 в векторній графіці3500

Зібрані кошти мають покривати вартість послуг аналітиків, райтерів, графічних та веб-дизайнерів, розробку сайту та аналітичного огляду, перекладача, а також друк огляду тиражем в 1000 шт. Члени АППАУ матимуть преференції в допомозі розробки матеріалів для веб-сайту, але не для аналітичного огляду – тут питання покриття витрат стоїть дуже гостро.

Для якісної підготовки матеріалів, й хто цього потребує, АППАУ також може надавати власні послуги – в нас є досвід та компетенції по створенню кейс-стаді 4.0, райтингу та створення графічних матеріалів.

Ми також відкриті до пропозицій ко-фандингу та краудфандингу від будь-яких інших стекхолдерів, які бажають підтримати нашу ініціативу кращої промоції українських фірм – інноваторів 4.0 закордоном в 2020. Будемо раді співпраці!

Зявки на рахунок, питання та зустрічні пропозиції – пишіть на е-адресу info@appau.org.ua з приміткою ‘landscape I4.0 2020’

 

 

Михайло Федак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: