fbpx

Рішення Schneider Electric для харчової промисловості: досвід Carlsberg Ukraine

Київ, 23 жовтня 2019 року — Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лідер з управління енергоспоживанням та автоматизації, реалізувала масштабний проект по будівництву нової трансформаторної підстанції для Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine. Завдяки впровадженню даного устаткування підприємство отримало надійне й безпечне електропостачання технічних ділянок, а також допоміжних споживачів.

 

Київський пивоварний завод — один з найсучасніших пивоварних заводів в Україні, який займається виробництвом пива, сидру та безалкогольних напоїв. Завод знаходиться в Києві і входить до складу компанії Carlsberg Ukraine. Потужність підприємства складає 473 млн літрів пива на рік, вісім місяців на рік працює без зупину в режимі 24/7. За офіційною інформацією, в його будівництво було вкладено більше 68 млн. доларів США інвестицій. Тут впроваджені передові інноваційні рішення в пивоварінні, встановлено новітнє устаткування з Бельгії, Німеччини і Швейцарії. Технологічний процес побудовано таким чином, що враховано останні напрацювання в енергозбереженні, охороні праці та довкілля.

 

Рішення встановити комплектну трансформаторну підстанцію, яка виконана на базі обладнання Schneider Electric, було прийняте, виходячи із стратегічного завдання. «Компанія у нас відповідальна, – пояснив керівник електроцеху Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine Володимир Смоляков. – Ми хочемо скоротити викиди  CO2 до нуля, довести до мінімуму витрати води та електроенергії, підвищити ефективність очисних споруд. У зв’язку з цим було вирішено провести реконструкцію очисних споруд, але для цього не вистачало потужності, що існує на той момент. Тому основою реалізації масштабного проекту стало будівництво нової підстанції. «Трансформаторна підстанція – головна у нас, – розповів Володимир Смоляков. – З неї здійснюється розподіл електроенергії на усіх споживачів заводу. Вона живиться по двох входах 10 кВ і включає шість трансформаторів 10 х 0,4 кВ: 5 – на 1600 кВа і один – на 2000 кВа. Високовольтне обладнання (вимикачі, релейний захист, конденсаторні установки), розподільний пристрій 10 кВ, головний розподільний щит 0,4 кВ, трансформатори, шинопроводи обиралися згідно декількох критично важливих чинників: надійність, безпека обслуговування і експлуатації, високий рівень сервісної підтримки». За внутрішніми даними з споживання електроенергії Київський пивоварний завод досягнув кращого показника в Східній Європі серед підприємств Carlsberg. На сьогоднішній день на гекталітр випущеної продукції витрачається менше 5,2 кВт/г електроенергії. Тоді як ще 4 роки тому – на рівні 5,8. Це значне зниження з урахуванням того, що на рік завод випускає близько 4 млн гектолітрів продукції.

 

Михайло Бубнов, генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» додав, що проект на заводі був реалізований протягом 1,5-2 років. «Підстанцію ввели в експлуатацію у терміни, затверджені графіком. На порядку денному сьогодні – забезпечення якісного сервісу. Ми зараз на стадії  узгодження договору на обслуговування обладнання, який має включити надання повного комплексу послуг. «Шнейдер Електрік Україна» не стоїть на місці, ми готові запропонувати Замовникові нові рішення, здатні підвищити енергоефективність заводу», – підсумував Михайло Бубнов.

 

previous arrow
next arrow
Slider

 

Про компанію Schneider Electric:

У Schneider Electric ми віримо, що доступ до енергії та цифрового середовища є невід’ємним правом кожної людини. Ми надаємо всім можливість максимально ефективно використовувати енергію та ресурси за допомогою нашої концепції Life Is On, яка є доступною для кожного в будь-якому місці в будь-який час.

Ми надаємо цифрові рішення для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Ми інтегруємо кращі світові технології з управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмне забезпечення і послуги в рішення для об’єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.

Ми допомагаємо розкривати безмежні можливості відкритої, глобальної інноваційної спільноти, яка поділяє наше прагнення до поліпшення якості життя й підтримує цінності середовища розмаїття, рівних можливостей і самореалізації.

https://www.se.com/ua

Михайло Федак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: