fbpx

Опитування та конкурс «Сталий цифровий розвиток»

Термін «сталий» (англ. Sustainable, рос. – устойчивый) по відношенню до «цифровий» ми використали для того, щоб краще зрозуміти яким чином наші підприємства формують не тільки власний цифровий розвиток (стратегії, культура, персонал…), але також впливають на оточення та середовище, де мова йде про екосистеми, широку співпрацю, стандарти, інвестиції в галузевий розвиток, інтеграцію в світові ланцюжки тощо.

Попередні опитування в групі Фейсбук АППАУ дозволили виділити важливі критерії щодо «сталості» й показали, що наша спільнота добре розуміє важливість фокусу на них.  Але залишилось  багато ще питань як про причинно-наслідкові зв’язки, так і щодо розуміння «хто ж в Україні вже є гарним прикладом по тим чи іншим критеріям?»

Таким чином, ми хочемо залучити до дискусії про сталий розвиток виробничі підприємства, їх керівників, і не тільки з технічних департаментів.

З цієї точки зору, це опитування є дуже важливе для розвитку Індустрії 4.0 в Україні. Висловлюємо вам вдячність за 5 хв вашого часу, результати будуть до 30 травня.

До участі в опитуванні запрошуються всі учасники ринків з промисловості, енергетики, транспорту – єдине прохання, не вказувати в кращих прикладах свою ж компанію, – краще коли це зроблять ваші партнери.

А 6-7 червня в Дніпрі, на 3-ій конференції «Індустрія 4.0» ми визначимо та нагородимо кращі компанії.

Пройти опитування

Михайло Федак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: