fbpx

Ukrainian Landscape Industry 4.0 – 2-га версія

В липні 2019 АППАУ представить 2-гу версію національного лендскейпу Індустрії 4.0. Цим анонсом ми запускаємо опитування ринку. 1-ша версія, що вийшла восени 2017 року виглядала наступним чином, деталі – тут

В 2-ій версії відбудуться 3 наступні зміни:

 1. Ми фокусуємось саме на Індустрії 4.0 – тобто, мова про інновації тільки в виробничих та дотичних до них процесах Промисловості, Енергетики, Інфраструктури країни. Іншими словами сюди не входить сільське господарство, ритейл, банки (фінтех), охорона здоров’я, публічні послуги, освіта, смарт будинки,  тощо. Натомість, може входити Логістика 4.0, оскільки це повязано з ланцюжками value chain.
 2. В русі 4.0 прийнята чітка сегментація по 3-м складовим – технології, застосунки, галузі. Відповідні запитання включені в опитування.
 3. Цього разу ми включаємо тільки українські розробки продуктів та готових рішень (без західних брендів та без аутсоурсерів). Це потрібно для більш ясної картини –

  “що ж насправді є в Україні в сфері цифрових інновацій для промислових хайтек?”

Для наших членів вендорів це, натомість, шанс активувати свої партнерські мережі й залучати їх до представлення своїх інновацій на базі їх продуктів. Важлива роль в цьому опитуванні відводиться нашим Центрам 4.0 з Києва, Одеси та Харкова. Вони є відповідальними з створення регіональних (Одеса та Харків) та галузевих  (Київ – теплова енергетика) карт інноваторів 4.0.

 

Всі респонденти отримають:

 1. Фінальний звіт.
 2. Додавання на карту (лендскейп) інноваторів у відповідний сегмент (після перевірки).
 3. Запрошення на галузеві та секторальні форуми інновацій по 4.0, які будуть в 2019.
 4. Додавання в інші аналітичні довідники, каталог інноваторів Індустрії 4.0, а також в інші маркетингові матеріали українською мовою.
 5. Включення в каталог інноваторів та лендскейп 2019 Індустрії 4.0 англійською мовою.

Організаторами опитування є АППАУ та HUB 4.0.

Ми також запрошуємо до співпраці партнерів  – подібні ініціативи (регіональні, галузеві чи секторальні карти) можуть бути створені вами! Є 3 категорії партнерства:

 • Інформаційний партнер – ви просто розповсюджуєте інформацію про опитування по своїм каналам.
 • Аналітичний партнер – ви створюєте власний лендскейп в своєму регіоні, галузі чи технологічному сегменті 4.0. Дизайн виконує наш веб-розробник, від вас потрібна просто більш просунута аналітика, як результат профілювання, введення можливих під-сегментів та додаткового опитування інноваторів ринку (фокусні інтерв’ю, проясненння деталей тощо).
 • Національний партнерспонсор – ви спонсоруєте заходи по просування лендскейпу (вони будуть йти щоквартально), деталі – за домовленістю.

При бажанні стати партнером опитування надсилайте вашу заявку та зустрічні пропозиції на info@appau.org.ua. З боку АППАУ ми гарантуємо піар наших партнерів та включення у всі фінальні документи та заходи. На базі всіх даних опитування будуть створені окремі аналітичні статті, гайди, каталоги, в тому числі для експортних заходів. Це також значний крок вперед до створення повноцінного Маркетплейсу, що запланований в АППАУ на цей рік. Опитування триває до кінця березня 2019 року. Велика презентація оновленого національного лендскейпу планується на липень в HUB 4.0, а в грудні – ми плануємо National Awards Industry 4.0.

 

Важливо! –  перед початком опитування приготуйте короткий опис вашої інновації (до 1000 знаків, або 50-100 слів) українською та англійською мовами: ці запитання найважчі в анкеті. Якщо ваш продукт чи рішення вже пройшов стадію MVP, ці речі, як правило, вже є на вашому сайті або в презентаціях – описах продукту. 

пройти опитування

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: