fbpx

Аналітичний звіт «Розвиток інноваційних екосистем в регіонах Запоріжжя та Харкова»

З лютого по травень в проекті ClusteRISE пройшов цілий ряд заходів по аналітиці регіональних інноваційних екосистем промислових хайтек (ІЕПХ) в регіонах Запоріжжя, Харкова, а також, частково в інших регіонах України. Ці заходи включали опитування ринку, аналізи інноваційної екосистеми, побудову інноваційних ландшафтів ІАМ / Індустрії 4.0, серію навчальних заходів та експертних дискусій тощо.

В результаті, ці заходи сформували «1-шу хвилю» цілісної та повної аналітично-інформаційної кампанії по розвитку регіональних ІЕПХ . Сьогодні ми маємо досить повну аналітику як щодо стану інноваційних екосистем в промисловості, так і уявлення “що робити” й будемо раді поділитись цією інформацією з експертними спільнотами 9 червня (повний звіт – тут).

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Михайло Федак
Нет Комментариев

Sorry, the comment form is closed at this time.