fbpx

Schneider Electric запускає першу в Мексиці розумну фабрику з використанням інноваційних рішень EcoStruxure

25 червня 2019 р., Київ — Компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією і автоматизації, відкрила першу розумну фабрику в Мексиці. Це зразкове підприємство продемонструє замовникам і партнерам, яким чином сучасні цифрові технології дають можливість приймати компетентні рішення на основі точних даних, і тим самим допомагають підвищити рентабельність, ефективність активів і експлуатації, продуктивність співробітників, а також забезпечують надійність, адаптивність і екологічну стійкість виробництва.

Schneider Electric інтегрує підключені рішення EcoStruxure™ в свої технологічні процеси для того, щоб представити переваги переходу на концепцію «розумної фабрики», а також показати, як просто зробити перший крок до діджиталізації.

Розумні фабрики – ключовий компонент спеціалізованого стійкого інтегрованого до мережі Інтернет ланцюжка поставок 4.0 в середині глобальної мережі поставок компанії. У цьому ланцюжку цифрові технології використовуються для забезпечення наскрізної інтеграції й візуалізації всіх процесів, а також підвищення загальної продуктивності.

       

«Компанія Schneider Electric продовжує привносити цифрові перетворення в економіку Мексики, і наша нова фабрика в Монтерреї, обладнана за останнім словом техніки, є прикладом того, як зробити виробництво більш ефективним, рентабельним і стійким за допомогою інновацій. Це підприємство – можливість зазирнути в майбутнє і познайомитися з концепцією «Індустрія 4.0»,

– зазначив Енріке Гонсалес Хаас, президент регіонального підрозділу Schneider Electric в Мексиці та Центральній Америці.

На фабриці в Монтерреї впроваджені п’ять компонентів EcoStruxure™, відкритої сумісної системної архітектури і платформи Schneider Electric на основі IoT:

 • EcoStruxure Building – це інженерне рішення для будівель, що включає проектування, інтеграцію і пусконалагоджувальні роботи. У поєднанні з сервісами управління активами та енергоефективності ця платформа забезпечує високу ефективність будівель і комфорт для мешканців протягом усього терміну експлуатації.
 • EcoStruxure Power – це архітектура, призначена для низької та середньої напруги. Вона підвищує якість зв’язків і надійність експлуатації, а також підтримує збір цінних аналітичних даних.
 • EcoStruxure Data Center – забезпечує швидку адаптацію фізичної інфраструктури ЦОДів замовників до майбутніх потреб як в хмарі, так і на периферії, обумовлених розвитком і застосуванням Інтернету Речей, без перешкод для доступності та ефективності експлуатації.
 • EcoStruxure Plant і EcoStruxure Machine. Технології промислового Інтернету речей (IIoT) Schneider Electric з інтегрованим програмним забезпеченням – готове рішення для організації розумних виробництв. Ці технології пропонують нові комерційні можливості для заводів і підприємств машинобудування.

Цифрові перетворення

 

Команда Schneider Electric в Монтерреї провела успішні випробування декількох цифрових рішень, підготувала співробітників фабрики до роботи з IIoT і розповсюдила отримані результати на глобальну виробничу мережу компанії. Зокрема, на двох технологічних лініях 1100 працівників виробляють системи управління електродвигунами, закриті приводи, панелі управління освітленням та аварійні вимикачі.

Розумна фабрика Schneider Electric співпрацює з Незалежним університетом штату Нуево-Леон, університетом «ТекМіленіо», Монтеррейським технологічним інститутом та університетом «Вал’є де Мехіко» в рамках навчальних програм і програм підвищення кваліфікації. Фахівці підприємства виступають на конференціях, проводять майстер-класи та семінари. Фабрика пройшла сертифікацію за стандартами ISO9000, ISO14000 і є членом Асоціації іноземних виробників та експортерів Нуево-Леон (Asociación de Maquiladoras y Manufactureras de Exportación de Nuevo León).

«Ми розуміємо, що підприємствам досить складно зробити перший крок до використання IIoT, тому сподіваємося, що наша розумна фабрика в Монтерреї стане наочним прикладом переваг цифрових перетворень в енергоуправлінні та автоматизації для наших поточних і майбутніх замовників обробної галузі промисловості. Завдяки нашому досвіду ми можемо допомогти таким організаціям запустити процес впровадження цифрових технологій»,

– повідомив Мігель Сервандо, віце-президент з промислового виробництва підрозділу Schneider Electric в Північній Америці.

Крім того, Мігель Сервандо зазначає, що завдяки EcoStruxure™ в режимі реального часу можливо контролювати продуктивність машин, їхню потребу в профілактичному технічному обслуговуванні, дотримання процесу контролю якості, управління енергоспоживанням і багато іншого. Це основні види діяльності, які є на виробництві. Така цифрова трансформація є у нагоді для всіх співробітників фабрик Schneider Electric. Тепер вони можуть зосередитися на виконанні стратегічних завдань, направлених на підтримку розвитку компанії, підвищення ефективності та поліпшення умов роботи. Якість рішень також підвищилася – вони приймаються на основі даних аналітики, що надходять в режимі реального часу. Інвестиції в сучасні технології окупаються за 6 – 12 місяців.

Як очікується, після впровадження компонентів EcoStruxure™ розумна фабрика в Монтерреї отримає низку переваг, серед яких:

 • Скорочення витрат на техобслуговування на 20% з одночасним збільшенням загальної ефективності обладнання на 7%;
 • Адаптивне управління, оптимізація процесів і, як наслідок, окупність інвестицій протягом одного року;
 • Збільшення прозорості всіх процесів заводу;
 • Підвищення ефективності процесів більш, ніж на 10%;
 • Модернізація найважливіших пристроїв, включаючи систему фарбування, зварювальних робіт, лінії виробництва панелей управління, де потрібен контроль критично важливих параметрів;
 • Відстеження сигналів тривоги і збір даних для запобігання непередбачених поломок;
 • Скорочення термінів техобслуговування;
 • Значне підвищення безпеки технічного обслуговування і ремонту завдяки рішенню Augmented Operator Advisor;
 • Енергоефективність – додаткова економія енергії в 10% при вже оптимізованому рівні споживання;
 • Скорочення вуглецевого сліду на 377 т;
 • Продуктивність і надійність активів. Оптимізація управління і технічного обслуговування об’єкту зі зменшенням трудовитрат і витрат на запасні частини на 10%;
 • Збільшення частки профілактичного техобслуговування в порівнянні з коригувальним.

У 2018 року глобальна мережа поставок Schneider Electric включала 200 заводів-виробників у 46 країнах світу і 98 логістичних центрів. 86 000 співробітників обробили понад 260 000 звернень та понад 150 000 замовлень.

 

Про компанію Schneider Electric

Schneider Electric знаходиться на передовій цифровій трансформації в сферах управління енергією та автоматизації для житлових будинків, будівель, центрів обробки даних, інфраструктури і промисловості. Присутність в більш, ніж 100 країнах світу, дозволяє Schneider Electric бути безперечним лідером в області управління електроенергією (низька і середня напруга, безперебійне енергопостачання) і систем автоматизації. Ми пропонуємо ефективні інтегровані рішення, які об’єднують управління енергією, автоматизацію і програмне забезпечення. Ми впевнені, що наші унікальні фахівці і партнери роблять Schneider Electric унікальною компанією, а наша прихильність інноваціям, диверсифікації і принципам стійкого розвитку робить життя яскравішим – скрізь, завжди і для всіх. Ми, в Schneider Electric, називаємо це Life Is On.

Михайло Федак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: