fbpx

2 млн грн на стартап: конкурс Vernadsky Challenge шукає учасників

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток свого стартапу у еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть брати участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.

 

У фокусі інтересів Vernadsky Challenge:

  • space technologies: ракети, системидлязапуску, супутники, космічнаінженерія
  • active bioelectronics: біотехнологіївмедицині, протезита
    екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування

 

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року за ініціативою мецената, засновника Noosphere Макса Полякова. Мета конкурсу – допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва.

 

Серед експертів, що входили у склад журі конкурсу в різний час: легендарний
“руйнівник міфів” Джеймі Гайнеман, голова Google Ukraine Дмитро Шоломко,
заступник мера Дніпра із інновацій Яніка Мерило.

 

Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповніть її та надішліть на talent@vernadskychallenge.com.

 

Кінцевий термін прийому заявок – 1 квітня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів, відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.

 

Не втрачай можливості отримати не лише грант, але й експертну оцінку, а також доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere.

 

Деталі: vernadskychallenge.com

Михайло Федак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: