fbpx
Smart Building

Міжнародна професійна виставка SMART BUILDING, 22-23 лютого, м. Київ

SMART BUILDING – міжнародна професійна выставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення “розумного будинку” і “розумного міста”.

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

 

22-23 лютого в самому серці Києва в КМДА (Хрещатик, 36) зберуться на одному майданчику великі компанії і експерти, представники державних структур та стартапи, а також всі зацікавлені у розвитку смарт-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

 

З огляду на щорічне зростання цін на енергоносії, а також прагнення кожної окремої людини навчитися економити за рахунок застосування останніх новинок і розробок – на виставці буде презентовано всі існуючі технології, а в діловій програмі заходу – обговорено всі тенденції і проблеми.

 

На заході будуть представлені 6 тематичних блоків:

  • розумний будинок
  • розумне місто
  • енергоефективність
  • автоматизація будівель
  • IoT- рішення
  • Audio/Video

 

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів.
Захід проводитиметься за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, КМДА, УСПП, а важливим фактором стане відвідування заходу представниками міських рад центральної України.

 

Відвідати захід зможуть всі охочі – від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади. Вхід на виставку – БЕЗКОШТОВНИЙ!

 

Приєднуйтесь до розумних технологій!

 

Слідкуйте за оновленням програми на офіційному сайті та сторінці в Facebook.

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: