fbpx
Fractal

Загальна інформація про компанію Fractal

Ми допомагаємо людям і організаціям реалізовувати IoT-рішення за допомогою візуального конструктора, яким можна користуватися навіть без навичок програмування. Спеціалізуємося на IoT і IIoT в аграрному, виробничому і освітньому сегментах. Зараз Fractal перебуває на стадії alpha-релізу. Сервіс протестований більш ніж 200 мейкерами, інженерами, викладачами та вченими.
Наша візія: 1М мейкерів х 10 IoT-рішень = 1B користувачів. У команди Fractal сукупно понад 40 років досвіду в розробці, впровадженні та підтримці IoT-рішень цивільного і військового призначень. Наш CEO – ТОП-менеджер з релевантним досвідом, а CTO спеціалізувався на ракетобудівній галузі. Всього в нас працює 15 фахівців різного ступеня залученості.

Досвід і рішення 4.0

  1. В 13 ВНЗ і освітніх установах України були проведені майстер-класи зі створення IoT рішень за допомогою Fractal. Також розпочато співпрацю з депутатом Європарламенту Michał Boni в області просування серед освітніх установ Євросоюзу.
  2. У тепличному комплексі Green Garden Group під Києвом ми реалізували автоматизацію моніторингу та управління всіма процесами. Зараз ведуться переговори про технологічне партнерство під час продажу міні-теплиць від клієнта за франчайзинговою моделлю.
  3. Ми повністю розробили software до hardware термостатів TermoControl: надали канал зв’язку термостатів з сервером, сам сервер, а також веб-кабінет для вендора і мобільні додатки для end-users. Для online контролю і моніторингу мережі пристроїв розроблений АРМ.
  4. Ведуться переговори з виробником мережевих пристроїв QNAP (Zyxel). Крім того, досягнута домовленість про підключення 3М вже проданих локальних сховищ до Fractal.

Релевантні посилання
Наш сайт: www.fractal.tools
Новини про компанію: www.facebook.com/Fractal.tools
Відео-гайди по роботі з Fractal: www.youtube.com/channel/UCOYuOQCn-3EnMzm1MhEk_pg
Відео для B2B: drive.google.com/open?id=0BxIobcM8OGBBc3hvNEV3eGNTREE

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: