fbpx

Ефективний інжиніринг

Про компанію

RWA – професійна інжинірингова компанія, яка більше 16-ти років працює на українському і російському ринках автоматизації систем управління рухом поїздів. Накопичений досвід і постійний орієнтир на інноваційні технології, на забезпечення високої якості продукції, робіт і послуг, дозволяють RWA ефективно здійснювати комплексне управління всіма видами робіт, починаючи від розробки, закінчуючи введенням об’єктів в експлуатацію. RWA виконує комплекс робіт по будівництву нових та модернізації діючих пристроїв автоматики і телемеханіки для магістрального, промислового транспорту і метрополітену.

Рішення в «Індустрії 4.0»

У нашому випадку під концепцією «Індустрії 4.0» мається на увазі ефективний інжиніринг, починаючи від проектування з використанням САПР – програми Eplan Electriс P8, до виготовлення готової продукції та введення в експлуатацію. Поряд з економією часу і витрат автоматизовані рішення забезпечують запобігання помилок і, тим самим, сприяють підвищенню якості готового продукту.

Використання інтелектуальних пристроїв дозволяє створити новий світ виробництва, в якому замовник буде отримувати нову продукцію максимально швидко і з максимальною якістю. Розробляються нові, більш гнучкі виробничі системи, учасники яких будуть обмінюватися інформацією через Інтернет з використанням найсучасніших технологій: хмарних (cloud), штучного інтелекту (IA, RTI), великих даних (Big Data), Інтернету речей (IoT) і прогресивних мікропроцесорів (зниження розмірів, вартості та енергоспоживання).

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: