fbpx

Чому варто приєднатись до руху «Індустрія 4.0 в Україні»

Є чимало причин, чому компанії приєднуються до нашого руху 4.0. Приєднання є безкоштовним й потребує просто звернення в довільному вигляді «хочемо приєднатись до руху…» за підписом директора організації.
Назвемо 5 найголовніших причин

 1. Бути солідарним з експертною спільнотою для яких вибір 4.0 – це рівнозначно вибору українського майбутнього, а саме – бути високотехнологічною, а не аграрно-сировинною країною.
 2. Слідкувати за тенденціями та бути серед інноваторів 4.0. Це стосується розробників технологій, системних інтеграторів, а також великих брендів. Коли ви є в цьому русі, – тоді всім легше вас знаходити. А нам (організаторам) – легше й просувати.
 3. Розуміти стан розвитку промислових хай-тек в Україні, знаходити партнерів, швидко орієнтуватись у виборі постачальників, партнерів та нових пропозицій. Це характерно для широких категорій гравців і з різних ринків.
 4. Регулярно отримувати важливу інформацію по новинах 4.0 – особливо, коли самому немає часу чи змоги займатись аналітикою по світовому простору. Це важливо для всіх категорій розробників, маркетологів та бізнес-девелоперів.
 5. Використовувати майданчики та ресурси руху для швидшого об’єднання з іншими категоріями промислових хай-тек, кращої співпраці з метою цифровізації промислових секторів. В русі вже є кінцеві замовники, інтегратори, розробники, вендори, машинобудівники, представники ВНЗ та НАНУ – разом та в об’єднанні нам значно легше спільно розвивати нові формати співпраці.
  Заяви присилайте на адресу info@appau.org.ua – з приміткою «Приєднання до руху 4.0»
  Подивись хто вже є в русі – можна по цьому посиланню.
Олександр Юрчак
2 Коментарі
 • Опубліковано16:25,24.11.2017

  Очень рад что люди которых реально заботит будущее Украины технари))обьединяются=)

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: