Індустрія 4.0 в Україні

Впровадження системи MES / MOM в фармацевтичній галузі

Кейс-стаді за результатами впровадження системи «Індасофт-Україна» на підприємстві «Юрія-Фарм»
За підтримки Асоціації «підприємств промислової автоматизації України»

ПРО КЕЙС впровадження системи MES / MOM в фармацевтичній галузі

Традиційно, фармацевтична галузь є однією з найбільш автоматизованих в промисловості України. Високі вимоги до продуктивності виробництв та якості продукції, жорсткі технологічні стандарти, глобальна конкуренція – все разом спричинюють високий рівень інвестицій в автоматизовані, сучасні лінії та машини. Разом, з тим це не знімає, а натомість задає нові виклики до операційної ефективності й саме в площині інтеграції різноманітних підсистем в єдину систему керування виробництвом. Впровадження на «Юрія-Фарм» – один з перших пілотів подібної інтеграції в фармацевтичній галузі України. Рішення «Індасофт-Україна» – це сучасна «класика» MES/MOM систем, де все починається з модуля диспетчеризації, але який відразу надає можливості контролю над головними виробничими КПЕ як ОЕЕ (ЗЕО).

З цього кейсу ви також дізнаєтесь

ico

Якою була покрокова реалізація проекту

ico

Як виглядає архітектура повної інтеграції АСУ ТП – MOM – ERP

ico

Як розробники «Індасофт-Україна» здійснили швидку інтеграцію різних ліній та машин

ico

Якими є унікальні особливості технічної реалізації від підрядника

ico

Й, звичайно, що ж отримали партнери як результати проекту

Відгуки експертів

katrenko

Олександр Катренко, аналітик бізнес-процесів фармацевтичної компанії «Юрія Фарм», керівник проекту з боку замовника

Впровадження МОМ системи – це перший досвід для нас, і я вважаю успішний. В рамках проекту нам вдалось побудувати МОМ систему, яку ми можемо масштабувати на все виробництво, система наразі дає хороші результати для покращення ефективності. На перший погляд система виглядала складною, та з кожним днем роботи з нею вона полегшувала нашу роботу по збору необхідних технологічних параметрів. Ми в режимі реального часу отримали змогу формувати тренди по критичним параметрам виробництва.

В рамках проекту ми пізнали для себе багато нового. В даному випадку, я хотів би відмітити високий рівень технічної підготовки спеціалістів «Індасофт-Україна» та рівень їх клієнто-орієнтованості. Були випадки, коли в нас виникали нові вимоги та зміни – компанія завжди йшла назустріч. Ми й надалі залишимось партнерами.

stepanets

Олександр Степанець, підкомітет «Виробничі показники ефективності» Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація», кафедра АТЕП, Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського

Цей кейс – чудова ілюстрація підходів та рішень по інтеграції виробничих та бізнес-процесів. На прикладі, який можна легко поширити й на інші галузі, показана практична користь від сучасної автоматизації, і, що важливіше, як її можна отримати нашим підприємствам. Ця автоматизація базується вже не навколо керування конкретною установкою, а будує наскрізні зв'язки від датчика й до прийняття управлінських рішень. Приховані резерви, оптимізація, гнучке планування і швидка реакція на зміни – якраз на сторінках цього опису.

Матеріал підготований з повагою до часу читачів: чітко, тезисно, ілюстровано викладені основні аспекти, багато уваги приділено корисним практичним фактам, поясненням рішень та їх результатам.

pupena

Олександр Пупена, керівник підкомітету «Вертикальна інтеграція» Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація», кафедра АКТСУ, Національного університету харчових технологій

Кілька моментів, вартих уваги читача. По-перше, вражає зрілість замовника, який взяв на себе функції подальшого обслуговування та масштабування системи. По-друге, цікавим є сам стиль викладення кейс-стаді. Він вийшов дуже технічним, що до певної міри протиставляється великій кількості «піарного» матеріалу, але який вже давно не викликає довіри споживача. По-третє, рішення базується на міжнародних технічних стандартах, що все ще є рідкістю в нашій сфері діяльності.

Даний кейс-стаді я раджу для читання як керівникам підприємств, так і технічним спеціалістам. Це перша робота подібного формату, яку я особисто рекомендую саме в такій позиції. Сподіваюся, що далі таких матеріалів буде більше. Дякую за пророблену роботу, що спонукає розвитку української Індустрії 4.0.

presentation

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНО КЕЙС-СТАДІ З ВПРОВАДЖЕННЯ MES / MOM В ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ГАЛУЗІ

Кейс-стаді підготовлений за підтримки Асоціації «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ). 40 сторінок, формат pdf.


Скачати