fbpx

Захисний маршрутизатор із високошвидкісним мобільним інтерфейсом TC MGUARD

Від Фінляндії до Південної Африки, від Мексики до Японії: PHOENIX CONTACT завжди поруч. Для PHOENIX CONTACT дуже важливий особистий контакт із споживачами. Саме тому PHOENIX CONTACT піклується про споживачів особисто, де б у світі вони не перебували.

Phoenix Contact походить із Німеччини, головний офіс компанії розташований у місті Бломберг. Заснована 1923 року в Ессені, компанія зростала разом із розширенням завдань, що стояли перед ними. Це стосується як виробництва та технологій, так і різноманіття продукції та сфер діяльності.

Phoenix Contact – світовий лідер з продажу, розробки і впровадження інновацій в області електротехніки. А також сімейна компанія, яка бере на себе відповідальність за створення майбутнього.

Дочірнє підприємство ТОВ «Фенікс Контакт» було засновано навесні 2005 року і є єдиним авторизованим представником Phoenix Contact Group  на території України.

Спеціалісти, що знаходяться  у Києві, Харкові, Донецьку, Запоріжжі, Одесі й Тернополі, готові надати необхідні консультації щодо можливостей використання продукції підприємства з урахуванням потреб кожного клієнта. А склад, що знаходиться у Києві поруч із головним офісом, та чітко зорганізована служба логістики, дозволяють доставляти по Україні необхідну продукцію у великій кількості та у найкоротший час.

 

Призначення продукту/рішення

Пристрій для забезпечення безпеки з інтерфейсом мобільного звязку.

 

Опис продукту/рішення/обладнання

 

Захисні маршрутизатори захищають промислові мережі від IT-атак та дозволяють забезпечити швидкісну передачу даних через мобільні мережі 4G-LTE. Через це вони оптимально відповідають інфраструктурним застосуванням та підходять для дистанційного технічного обслуговування машин.

 

Переваги

  • Висока продуктивність завдяки передачі даних 4G-LTE
  • Просте конфігурування за допомогою централізованого диспетчерського інструмента
  • Проста інтеграція завдяки вбудованому комутатору Ethernet
  • Автоматична синхронізація через GPS

 

Введення в експлуатацію, оновлення та заміна пристрою виконуються просто та швидко за допомогою SD-картки

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: