fbpx

HUB 4.0 — інноваційний простір на Подолі

Візія HUB 4.0 сприяти просуванню українських інновацій, популяризації високих технологій, служити комунікаційним майданчиком для вчених, інноваторів та розробників.

На 1500 кв м площі діють єдина в країні Галерея українських інновацій, освітній центр і конференц-зона, коворкінги і open space. HUB 4.0 об’єднує динамічне ком’юніті. Нашими постійними резидентами стали інноватори, IT-фахівці, стартапери, мейкери. У нас розробляють мобільні додатки і вчать робототехніці, реалізують digital-стратегії і створюють безпілотники для освоєння Марса!

Щомісяця коворкінг, open space і заходи HUB 4.0 відвідують до 17 тисяч гостей. Конференц-зона щомісяця приймає більше 70 заходів. У нас проводять івенти Google і Microsoft Україна, European Business Association, «Київстар». У нас були Посольства Канади та Індії в Україні, ми двічі приймали етап глобального хакатону NASA Space Apps Challenge. За запрошенням HUB 4.0, відомий мислитель Нассім Ніколас Талеб вперше відвідав Київ з авторським семінаром.

HUB 4.0 приєднався до національного руху «Індустрія 4.0 в Україні». Ми стали традиційним майданчиком для проведення конференцій та круглих столів руху. Простір також виступив з громадською ініціативою «IT-школяр», мета якої обє’днати зусилля експертів в галузі освіти, IT та влади для розробки та запровадження сучасної STEM-освіти в українських школах.

Ми віримо в силу нетворка та кооперації, відкриті новим резидентам і партнерам. Приєднуйтесь до комьюніті, слідкуйте за нашими новинами в Facebook та Google+.

 

 

 

 

 

 

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: