fbpx

Машинне навчання для автономних систем

Сумський державний університет входить до каталогу кращих дослідницьких університетів світу від Шанхайського рейтингу на позиції 500+ та до авторитетного каталогу кращих університетів світу від рейтингу Times Higher Education (THE).

За міжнародним рейтингом вищих навчальних закладів QS World University Rankings Сумський державний університет входить до TOП-групи (3 %) провідних університетів світу та класифікується як університет з високою дослідницькою продуктивністю, за рейтингом QS EEСA (для країн Європи, що розвиваються, та Центральної Азії) – до ТОП-100 університетів цього регіону. За цими рейтингами СумДУ – в першій п’ятірці серед українських вишів. Рейтинг QS також визначив університет на позиції 101-150 серед «молодих» вишів світу, які «стрімко зростають».

За даними всесвітнього Інтернет-рейтингу Webometrics СумДУ посідає 3 місце серед ВНЗ України, а також займає високі позиції у європейському рейтингу U-Multirank, який визначив більшість показників навчальної, позанавчальної, міжнародної та інших сторін діяльності СумДУ такими, що перевищують середньосвітові значення.

Університет є першим з українських ВНЗ, що пройшов у 2014 році незалежний зовнішній аудит компанії QS та здобув найвищі оцінки (5 зірок) за кількісним та якісним складом викладачів, задоволеністю студентів якістю навчання, умовами та доступністю навчання, соціальною спрямованістю діяльності та E-learning.

В університеті працюють члени-кореспонденти НАН України, близько 120 докторів наук, професорів, 650 кандидатів наук, доцентів, діють докторантура, аспірантура за 45 спеціальностями, спецради із захисту дисертацій.

За показниками обсягу госпдоговорів та грантів, ефективності використання бюджетних коштів, СумДУ – має одні з найвищих показників серед університетів України.

Розвинена високотехнологічна бібліотечно-інформаційна система, яка містить понад 3,1 мільйона примірників на паперових носіях, електронну бібліотеку, що має доступ до найвідоміших електронних інформаційних баз світового інформаційного простору. Бібліотека університету є дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Бібліотека року». Репозитарій Сумського державного університету за результатами «Ranking Web of Repositories» від Webometrics займає першу позицію в Україні.

 

Опис продукту/рішення/обладнання

Машинне навчання для автономних систем

Українські дослідники Molfar Technologies розробляють алгоритми високоефективного  машинного навчання та методи автоматизації збору даних для автономних систем. Наше завдання полягає в тому, щоб безпілотні літальні апарати могли використовувати свої камери для автономного розпізнавання та класифікації 3D-об’єктів та запису їхніх координат — без постійного спостереження оператора або високошвидкісної передачі даних — працюючи самостійно або в строю.

Ми розробляємо наше рішення з нуля, щоб працювати на дуже невибагливому  устаткуванні, і бути надійним у реальних додатках, де об’єкти потрібно переглядати з будь-якої відстані або кута, а розміри навчальних зразків невеликі.

Ми передбачаємо можливі випадки використання наших технологій у сфері безпеки повітряного руху, Інтернету речей, застосуванні промислових безпілотних літальних апаратів, доставки вантажів, точного сільського господарства, пошуково-рятувального та ряду інших областей.

 

Презентація продукту/рішення/обладнання

Олександр Юрчак
Нет Комментариев

Коментувати

Коментар
ім’я
Email
Web-cайт: